قوانین و مقررات

چراغ قوه نایتکر E4K

ویژگی های
دارای ۴ لامپ قدرتمند با ۴۴۰۰ لومن قدرت روشنایی
دو حالت کاربری روشنایی روزانه و تاکتیکال
۵ سطح روشنایی و ۳ حالت چشمک زن
سازگار با دو نوع باتری شارژی
۲۱۱ متر پرتاب نور
لنزهای نوری با روکش مقاوم در برابر خط و خش
ساخته شده از آلیاژ آلومینیوم درجه aero
ماژول تنظیم دما پیشرفته (ATR)
دارای استاندارد ضدآب IP۶۸

۳۷,۰۰۰,۰۰۰ ریال
۳۵,۶۴۰,۰۰۰ ریال
محصولات مرتبط

چراغ قوه مدل E۴K نسل جدید از چراغ قوه های EDC ( حمل روزانه ) با باتری های جدید و ظرفیت بالای لیتیوم یون ۲۱۷۰۰ است. این محصول خوش دست ، علاوه بر ابعاد کوچک ، قدرت روشنایی فوق العاده ۴۴۰۰ لومنی دارد که تا فاصله ۲۱۱ متری را برای شما روشن می کند و دارای ۵ سطح روشنایی و ۳ حالت چشمک زن است.
چراغ قوه E۴K بدنه ای از جنس آلیاژ آلومینیوم با پوشش آنودایزینگ مورد استفاده در صنایع هوایی دارد. خاصیت این آلیاژ وزن پایین و مقاومت بالا است
بر روی بدنه و قسمت مرکزی که دستان کاربر قرار می گیرد کنگرهای لوزی شکلی کار شده تا به هنگام قرار داشتن در دست ، راحت تر و چسبندگی بهتری داشته باشد. همچین برای دفع بهتر و سریع تر گرمای تولید شده توسط ۴ لامپ قدرتمند چراغ قوه در دو طرف دکمه باله های خنک کننده با عمق حدود ۱ میلی متری ایجاد شده است.
در داخل بسته بندی علاوه بر چراغ قوه ، یک باتری لیتیوم یون ۲۱۷۰۰ با ظرفیت عالی ۵۰۰۰ میلی آمپر ، کیف کمری ، بند ، گیره ، کابل شارژ Type C و یک براکت تبدیل باتری قرار دارد. یکی از ویژگی هایی که باعث می شود این چراغ قوه با دیگر رقبا متمایز باشد ، سازگاری آن با دو مدل باتری است. در واقع با قرار دادن دو عدد باتری RCR۱۲۳ یا CR۱۲۳ به جای باتری ۲۱۷۰۰ می توانید از E۴K استفاده کنید.
برای عملیات شارژ باتری E۴K کافیست باتری را از داخل آن خارج کرده و کابل میکرو یو اس بی Type C را به ورودی USB-C که بر روی باتری قرار دارد متصل کنید. هنگامی که باتری در حال شارژ شدن است، در قسمت بالا (سمت مثبت)، LED قرمز روشن می شود، و زمانی فرآیند شارژ کامل می شود، LED سبز روشن می شود.
ATR (تنظیم دمای پیشرفته)
در هسته مرکزی این چراغ قوه یک ماژول تنظیم دما با نام ART قرار دارد که دمای چراغ قوه را بر اساس شرایط کار و محیط اطراف تنظیم می کند تا عملکرد بهینه را حفظ کند.
نمایش وضعیت شارژ باتری
در قسمت زیر دکمه اصلی یک نشانگر LED قرار دارد که شما را از وضعیت و میزان شارژ باتری آگاه می سازد.
هنگامی که چراغ خاموش است اگر دکمه روشن/ خاموش را کمی فشار دهید نشانگر پاور چشمک می زند تا میزان شارژ باقیمانده را نشان دهد:
۱. سه بار چشمک زدن نشان می دهد که شارژ باتری بیشتر از ۵۰ درصد است.
۲. دوبار چشمک زدن شارژ کمتر از ۵۰ درصد است.
۳. یکبار چشمک زدن شارژ کمتر از ۱۰ درصد است.

تماس: میدان امام خمینی، 01142259230 09125810120

No reviews yet.