قوانین و مقررات

چراغ قوه نایتکرR40 V2

ویژگی ها
۱۲۰۰ لومن خروجی نور
۵۲۰ متر حداکثر پرتاب نور
بدنه ساخته شده از آلیاژ آلومینیوم با استاندارد نظامی HA III
کلید های دوگانه برای کنترل ۵ سطح روشنایی و ۳ سطح ویژه
مدار شارژ هوشمند باتری لیتیوم یون با پورت USB-C
پایه شارژ دیواری و رومیزی برای شارژ بی سیم
لنز اپتیکال با پوشش ضدخش
ماژول تنظیم حرارت پیشرفته ART

۶۱,۰۰۰,۰۰۰ ریال
۵۹,۲۹۰,۰۰۰ ریال
محصولات مرتبط

چراغ قوه R۴۰ نسخه ۲ کمپانی نایتکر دارای طراحی ویژه برای عملیات جستجو و نجات با قابلیت شارژ بی سیم و چندگانه است که درسال ۲۰۲۰ به بازار عرضه شده است و حداکثر تا فاصله ۵۲۰ متر را می تواند برای شما روشن کند. قدرت خروجی روشنایی این چراغ قوه پلیسی با توجه به ال ای دی CREE XP-L۲ V۳ که در آن کار شده نسبت به مدل قبلی خود ۲۰ درصد افزایش داشته و به ۱۲۰۰ لومن رسیده است. در چراغ قوه R۴۰ از باتری اختصاصی و قدرتمند ۲۱۷۰۰ شارژی لیتیوم یون استفاده شده که نتیجه آن ، بالا رفتن عملکرد مدت زمان نوردهی چراغ قوه است به طوری که در بیشترین حالت یعنی ۱۲۰۰ لومن ۲ ساعت و ۱۵ دقیقه و در کمترین حالت ( ۵۰ لومن ) ۳۸ ساعت مداوم روشن می ماند.
یکی از ویژگی های جالب این محصول کمپانی نایتکر شارژ به چندین روش مختلف است که در کمتر محصولی این تعداد روش شارژ دیده می شود. یک روش استفاده از پایه رومیزی بی سیم است که چراغ قوه را کافیست بر روی پایه قرار دهید تا عملیات شارژ شروع شود سیم پیچ های القایی در درون پایه شارژ و درب چراغ قوه امکان شارژ بیسیم بواسطه میدان مغناطیسی را می دهد.. این پایه بی سیم به دو روش فعال می شود با استفاده از آداپتور و شارژ فندکی ماشین که به همراه بسته بندی کمپانی نایتکر ارائه شده است یکی از ویژگی های خیلی خوب در این محصول که خیلی از افراد به دنبال آن هستند شارژ با شارژر فندکی ماشین است.
کافیست در ماشین خود چراغ قوه را بر روی شارژر رومیزی یا دیواری قرار داده و آن را به شارژر فندکی ماشین متصل کنید.. روش دیگر استفاده از شارژ دیواری است. این شارژر همانطور که از نامش پیداست بر روی دیوار نصب شده و می توانید مثل شارژر رومیزی از آن استفاده کنید. اگر در مکانی باشید که پایه شارژر را به همراه خود ندارید می توانید با استفاده از درگاه ورودی نوع USB-C که در انتهای چراغ قوه قرار دارد باتری چراغ قوه را شارژ کنید.
بر روی بدنه چراغ قوه به منظور استفاده آسان دو کلید POWER و MODE قرار گرفته است. دکمه حالت یا MODE را فشار داده و رها کنید تا به ترتیب میزان روشنایی به خیلی کم ، کم نور ، متوسط ، زیاد و توربو تغییر کند. توجه داشته باشید حالت انتخابی در حافظه دستگاه ذخیره می شود و با روشن شدن مجدد، چراغ قوه به صورت خودکار در همان حالت روشن می شود. با فشردن چند ثانیه ای دکمه MODE به بیشترین میزان روشنایی یعنی حالت توربو و ۱۲۰۰ لومن دسترسی مستقیم پیدا می کنید.

روشن / خاموش
روشن: هنگامی که چراغ قوه خاموش است، دکمه پاور را فشار داده و رها کنید تا روشن شود.
خاموش: هنگامیکه چراغ قوه روشن است ، دکمه پاور را فشار داده و رها کنید تا خاموش شود.

دسترسی مستقیم به نور خیلی کم
هنگامیکه چراغ خاموش است، فشار دادن طولانی دکمه پاور باعث فعال سازی نور خیلی کم می شود.
تنظیم دمای پیشرفته (ATR)
این تکنولوژی با توجه به شرایط کاری چراغ قوه و محیط اطراف، خروجی R۴۰ را برای حفظ عملکرد مطلوب تنظیم می کند.
باتری و زمان شارژ
این چراغ قوه دارای باتری لیتیوم یون اختصاصی نایتکر ۲۱۷۰۰ با قابلیت جایگذاری برعکس است. این بدان معنی است که قطب مثبت و منفی در هر دو طرف قرار دارد. این باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر ظرفیت دارد که زمان شارژ کامل آن حدود ۶ ساعت کامل می شود.

تماس: میدان امام خمینی، 01142259230 09125810120

No reviews yet.