قوانین و مقررات

چراغ پیشانی نایتکر UT27

ویژگی ها
۵۲۰ لومن قدرت روشنایی ۱۲۸ متر پرتاب نور
دارای سه رنگ نور سفید یخی ، آفتابی ، قرمز
دارای پک باتری اختصاصی و سازگار با ۳ باتری نیم قلمی
مجهز به دو حالت پرتو نور پخش و نقطه ای
مقاوم در برابر آب و گرد و خاک مطابق با استاندارد IP۶۶

۲۸,۳۰۰,۰۰۰ ریال
محصولات مرتبط

گاهی به یک چراغ پیشانی احتیاج دارید که بتواند در عین سادگی و سبکی عملکرد حرفه ای و فوق العاده ای برای شما داشته باشد. چراغ پیشانی یا هدلامپ نایتکر مدل ( Nitecore UT۲۷ ) شاید همان چیزی باشد که دنبالش هستید. در این چراغ پیشانی دو ال ای دی مدل CREE XP-G۳ با دو حالت نقطه ای و پخش تجربه ای متفاوت و با بالاترین کیفیت را برای شما رقم می زند تا در مسیرهای گوناگون دید عالی نسبت به مسیر خود داشته باشید .
چراغ پیشانی UT۲۷ نایتکر با ۵۲۰ لومن قدرت روشنایی قادر است تا فاصله ۱۲۸ متری را برای شما روشن کند. اما یکی از هوشمندهایی که مهندسان نایتکر در UT۲۷ در نظر گرفتند استفاده از یک لامپ اما با دو رنگ نور است، ال ای دی که وظیفه نور نقطه ای یا اسپات با نفوذ بالا را بر عهده دارد رنگ آفتابی با دمای رنگ ۳۰۰۰ کلوین داشته و برای شرایط بارانی ، مه گرفتگی یا برفی مناسب بوده و لامپ دیگر رنگ نور سفید یخی با دمای رنگ ۵۷۰۰ کلوین دارد و با استفاده از تکنولوژی TrueVision دید واقعی تری به شما می دهد و برای شرایط نرمال عالی است .
دو ال ای دی قرمز هم در قسمت بالا و پایین چراغ پیشامی قرار گرفته و با استفاده از آن ها می توانید در شب دید بهتری داشته باشید و از خستگی چشمانتان جلوگیری کنید. این موضوع همچنین به کاربر این اجازه را می‌دهد که از نایتکر UT۲۷ برای رصد ستاره ها، تماشای حیات وحش و عکاسی در شب استفاده کند. در صورت نیاز حتی می‌توان از آن در شرایط اضطراری هم استفاده کرد.
اما از ویژگی های مهم این چراغ پیشانی کار را دو مدل باتری است. یک باتری لیتیوم یون مستطیل شکل به اسم HLB۱۳۰۰ که اختصاصی برای این مدل چراغ پیشانی تولید شده و ۱۳۰۰ میلی آمپر ظرفیت آن است. برای شارژ آن کافیست باتری را از داخل چراغ در آورده و کابل شارژ را به ورودی UCB-C بر روی آن متصل کنید. زمان شارژ کامل باتری در صورت استفاده از آداپتور استاندارد ۵V/۱A تقریباً ۱ ساعت ۵۰ دقیقه خواهد بود.

نمایش وضعیت شارژ باتری

هنگامی که چراغ خاموش است اگر هر کدام از دکمه‌ها را به مدت کوتاه فشار دهید ال ای دی که در زیر دکمه ها قرار دارد چشمک خواهند زد تا میزان شارژ باقی مانده را مشخص کنند:
۱. سه بار چشمک زدن نشان دهنده‌ی شارژ بالای ۵۰٪ است.
۲. دوبار چشمک زدن نشان دهنده‌ی شارژ کم‌تر از ۵۰% می‌باشد.
۳. یک چشمک شارژ کم‌تر از ۱۰% است.
توجه : اگر نشانگرهای شارژ به سرعت چشمک بزنند و خروجی به نظر کم نور بیاید باتری‌ها باید تعویض شوند در غیر این صورت چراغ پیشانی به علت کم بودن شارژ درست کار نخواهد کرد.

تماس: چهارراه آموزش و پرورش، 01142259230 09125810120

No reviews yet.