قوانین و مقررات

چراغ پیشانی نایتکر HC68

ویژگی ها
۲۰۰۰ لومن قدرت روشنایی ۲۰۲ پرتاب نور
دارای فوکوس الکترونیکی و تنظیم پرتو نور با یک دست
دارای دو پرتو نور نقطه ای و پخش
ضدآب مطابق با استاندارد IP۶۸
دارای ماژول تنظیم دمای پیشرفته ART
مدار شارژ باتری لیتیوم یون هوشمند با ورودی USB-C
ساخته‌شده از آلیاژ آلومینیوم با مقاوت بالا

۴۱,۰۰۰,۰۰۰ ریال
۳۹,۱۶۰,۰۰۰ ریال
محصولات مرتبط

چراغ پیشانی ( HC۶۸ ) با حداکثر قدرت روشنایی ۲۰۰۰ لومن تا فاصله ۲۰۲ متری را برای شما روشن خواهد کرد. اما ویژگی منحصر به فرد این چراغ پیشانی فوکوس یا قابلیت تنظیم کانون الکترونیکی آن است که توسط آن می توانید دو پرتو نور پخش و نقطه ای را خیلی سریع در شرایط و محیط های مختلف در لحظه استفاده نمایید.
ویژگی فوکوس الکترونیکی

اما بگذارید در مورد تکنولوژی فوکوس یا تنظیم کانون در HC۶۸ که توسط مهندسان نایتکر به عنوان یک اختراع به ثبت رسیده بیشتر برای شما توضیح دهیم.
در این چراغ پیشانی از دو ال ای دی شرکت لومینس مدل SST-۴۰-W که در جلوی آن ها دو لنز سفارشی TIR برای ارائه روشنایی به بهترین شکل ممکن و یکنواخت قرار داده شده است. این لنز باعث می شود نور در زوایه ۱۵۰ درجه ای بتابد و از خسته شدن چشمان شما جلوگیری می کند.
اگر به چراغ پیشانی های که قابلیت تنظیم کانون دارند دقت کرده باشید معمولا سر چراغ پیشانی از دو قسمت که داخل هم قرار دارند تشکیل شده. این موضوع چند مشکل دارد ، یکی مورد این که وزن چراغ قوه بالاتر می رود و همچنین شما با یک حرکت معمولی و جابه جایی لنز به سمت جلو و عقب قابلیت فوکوس را انجام می دهید. این کار باعث می شود کیفیت شدت روشنایی کاهش یابد و به شکل کاملا ابتدایی نور نقطه ای و پخش را داشته باشید .
اما در این تکنولوژی که نایتکر به کار گرفته شما تنها با یک دست مقدار روشنایی و حالت پرتو روشنایی را به پخش یا نقطه ای بدون کاهش قدرت روشنایی تبدیل می کنید.

تماس: میدان امام خمینی، 01142259230 09125810120

No reviews yet.