قوانین و مقررات

شارژر باتری نایتکر NEW i4

ویژگی ها
فناوری (ACD) توزیع یکسان جریان بین کانال ها
انتخاب اتوماتیک جریان بهینه بر اساس ظرفیت باتری
تنظیمات شارژ ویژه برای باتری های IMR
قطع اتوماتیک جریان شارژ ، پس از کامل شدن شارژ
ساخته شده از مواد ضد حریق و مقاوم در برابر گرما
امکان انتخاب دستی جریان و ولتاژ شارژ
محافظت در برابر شارژِ بیش از ۲۰ ساعت
تشخیص خودکار باتری های غیر قابل شارژ

۱۱,۵۰۰,۰۰۰ ریال
۱۰,۱۰۰,۰۰۰ ریال
موجود نیست
محصولات مرتبط

همانطور که می دانید کمپانی Nitecore یکی از برندهای برتر و معتبر تولید تخصصی انواع شارژرهای نسل جدید در دنیا است. و با توجه به این که اکثر وسایل اطراف ما مثل دوربین های عکاسی ، چراغ قوه ، موس و کیبرد با باتری های شارژی کار می کنند ، داشتن یک شارژر مطمئن و حرفه ای به صورت قابل توجه ای هزینه های شما را کاهش می دهد. شارژر باتری نایتکر مدل NEW i۴ قادر است بیش از ۳۰ مدل باتری را در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما شارژ کند. این شارژر دارای ۴ کانال شارژ (اسلات) تشکیل شده که هر کدام از آن ها به طور مستقل از یک دیگر کار می کنند.
رابط کاربری NEW i۴ به لطف مدار هوشمندی که برای این شارژر طراحی شده ، بسیار ساده است و نیاز به کارهای پیچیده و اضافی نیست. با قرار دادن باتری درهر کدام از کانال ها ، ظرفیت و ولتاژ باتری به صورت اتومات تشخیص داده شده و جریان مناسب برای آن باتری و کانال اعمال خواهد شد. NEW i۴ این امکان را به می دهد تا حداکثر ۴ نوعِ مختلف باتری را به طور همزمان شارژ کنید.
نسخه جدید شارژر باتری i۴ نسبت به مدل قبلی خود از لحاظ شکل ظاهری و عمکلرد ارتقاء یافته است ، سرعت شارژ باتری سریع تر شده و به ۱۵۰۰ میلی آمپر رسیده است.
فناوری ACD به شارژر اجازه می دهد تا تمام نیرویش را بین همه اسلات ها به طور منظم و قوی توزیع کند. به عنوان مثال: هنگامی که یک یا چند باتری با سرعت ۱.۵ آمپر شارژ می شوند ، مدار هوشمند شارژر به صورت زیر عمل می کند.

۱- شارژر باتری هایی را که قرار است با سرعت ۱.۵ آمپر شارژ شوند ، از چپ به راست شارژ می کند.
۲- وقتی اولین شارژ باتری در ۱.۵ آمپر تقریباً بطور کامل شارژ می شود و وارد شارژ CV می شود، شارژر بخشی از جریان خود را صرف شارژ باتری های دیگری می کند که قرار است در تنظیمات پیش فرض شارژ شوند، سپس وقتیکه باتری اول کاملا شارژ شد، باتری دوم با ۱.۵ آمپر شارژ می شود.
۳- وقتی تمام باتری هایی که روی شارژ ۱.۵ آمپر تنظیم می شوند کاملاً شارژ شدند، شارژر در تنظیمات پیش فرض شروع به شارژ باتری های باقیمانده دیگر می کند. توجه: وقتی فقط یک باتری با ظرفیت زیاد در شارژر قرار می گیرد، شارژر به طور پیش فرض آن را با سرعت ۱.۵ آمپر شارژ می کند.

تماس: میدان امام خمینی، 01142259230 09125810120

No reviews yet.