قوانین و مقررات

چراغ قوه جاسوئیچی نایتکر

ویژگی ها
طول موج ۳۶۵ نانومتر با قدرت ۱۰۰۰ میلی وات
مجهز به دو لامپ سفید کمکی
باتری شارژی لیتیوم یون داخلی
بدنه ساخته‌شده از مواد PC بادوام
دارای استاندارد ضدآب IP۶۶

۱ ریال
۹,۴۰۰,۰۰۰ ریال
موجود نیست
محصولات مرتبط

یک چراغ قوه فوق العاده جمع و جور در عین حال قدرتمند است که برای پیدا کردن سنگ های معدنی نایاب ( گوهرشناسی ) ، جستجوی عقرب ، پیدا کردن لکه های خون ، تشخیص تقبلی بودن اسناد و مدارک و صدها کاربرد دیگری که نور ماوراء بنفش دارد می توان استفاده کرد. در واقع نصف این چراغ قوه در زیر زمین است زیرا با توجه ابعاد کوچک آن ، شاید در ذهن شما ایجاد شود قدرت کمی دارد اما کاملا اشتباه می کنید ! ال ای دی ماورابنفش تیکی یووی ۱۰۰۰ میلی وات قدرت دارد.
در قسمت کناری چراغ قوه TIKI UV دو نور کمکی با شاخص CRI بالا ( نوری نزدیک به نور خورشید ) مجهز بوده و برای مطالعه یا کمپینگ در شب مناسب است.
رابط کاربری تیکی یووی ساده است. برای دسترسی سریع به حالت نور ماوراء بنفش ، دکمه را فشار داده و نگه دارید و با دوبار فشار دادن سریع هم حالت همیشه روشن فعال خواهد شد. با سه‌بار فشردن هم ال‌ای‌دی‌های سفید کمکی فعال می‌شوند که از سطح کم به زیاد و در نهایت به سطح چشمک زن می‌رسند.
این چراغ قوه مجهز به باتری لیتیوم یون داخلی است و حداکثر تا ۲ ساعت برای شما کار می کند .همچنین،تیکی یووی در مدت ۱ ساعت و ۲۰ دقیقه به طور کامل شارژ می شود. در طول فرآیند شارژ، نشانگر شارژ واقع در زیر دکمه به طور پیوسته روشن می‌ماند‌. هنگامی‌که باتری به طور کامل شارژ شد، نشانگر شارژ خاموش می‌شود.
تیکی یووی با بدنه شفاف و مات از مواد بادوام پی‌سی (PC) که معمولا در صنایع هوافضا و الکترونیک کاربرد دارد ساخته‌ شده، و به‌عنوان گجتی مدرن ، بسیار کوچک و سبک با وزن فقط ۱۰.۵ گرم عمل می‌کند.
این چراغ قوه دارای فناوری APC (قطع برق پیشرفته) با مصرف انرژی بسیار کم در حالت آماده‌به‌کار ۱μA است تا تجربه مداومی در همه روزهای سال در وضعیت آماده‌ به‌ کار به شما ارائه دهد. تیکی چندین حالت محافظ شارژ دارد و می‌توان آن را به‌طور مداوم از منابع مختلف تغذیه کرد تا از دردسر عدم وجود روشنایی در فضای باز خلاص شوید و از منبع تغذیه سیار پایان‌ناپذیر حتی در وضعیت شارژ هم لذت ببرید.
روشن/خاموش
روشن: وقتی چراغ خاموش است، دکمه روشن/خاموش را دو بار فشار دهید تا به سطح کم نور ماوراء بنفش دسترسی داشته باشید.
خاموش: وقتی نور ماوراء بنفش روشن است، دکمه روشن/خاموش را چند ثانیه فشار دهید تا خاموش شود.
تغییر سطح روشنایی
وقتی چراغ قوه روشن است، دکمه روشن/خاموش را فشار دهید تا بین حالات نور زیاد و کم جابه‌جا شوید.
توجه: تیکی یووی توان خروجی خود را تنظیم می‌کند تا از گرمای بیش از حد جلوگیری کند و در هنگام دسترسی به نور زیاد به‌مدت بیش از ۱ دقیقه بتواند طول عمر خود را افزایش دهد.
دسترسی لحظه‌ای به نور ماوراء بنفش
وقتی چراغ خاموش است دکمه پاور را فشار داده و نگه دارید تا به نور زیاد دسترسی داشته باشید. سپس آن را رها کنید تا خاموش شود.
نورهای سفید کمکی
روشن: وقتی چراغ خاموش است، دکمه روشن/خاموش را سه بار پشت سر هم فشار دهید تا به نور کم سفید کمکی دسترسی داشته باشید.
خاموش: وقتی چراغ سفید کمکی روشن است، دکمه روشن/خاموش را چند ثانیه فشار دهید تا خاموش شود.
تغییر سطح روشنایی نور کمکی
هنگامی‌که چراغ سفید کمکی روشن است، دکمه روشن/خاموش را کوتاه فشار دهید تا بین حالت «نور کم ، زیاد ، چشمک‌ زن هشدار » تغییر کند.
هشدارها
۱.لطفا به هنگام استفاده از نورماورابنفش به هیچ عنوان در چشم دیگران نیندازید.
۲. قبل از اولین استفاده باتری را شارژ کنید.
۳.لطفاً در صورت عدم استفاده ، محصول را هر ۳ ماه یکبار شارژ کنید.

تماس: چهارراه آموزش و پرورش، 01142259230 09125810120

No reviews yet.